top of page

Kaip pasiruošti šeimos fotosesijai?

Dalinuosi keliais patarimais, kaip pasiruošti šeimos fotosesijai. Subalansuota mamoms, bet tinka ir tėčiams!

Dienotvarkė


Prieš planuodami fotosesijos laiką atkreipkite dėmesį į vaiko dienotvarkę. Jei vaikas mažas, svarbu, kad jis būtų išmiegojęs ir pavalgęs.


Apranga


Apranga labai svarbi galutiniam vaizdui! Ji turi harmoningai derėti tarpusavyje, prie pasirinktos fotosesijos lokacijos, jūsų charakterio. Visuomet aptariu su savo šeimomis aprangos idėjas, atsiunčiu Pinterest albumą, į kokį stilių ar spalvas orientuotis. Nebijokite klausti, tartis, siūlyti savo variantus!


Pasiruoškite iš anksto


Papasakokite vaikams apie fotosesiją iš anksto: kad jie žais, išdykaus su jumis, o teta fotografė šį jūsų pabuvimą drauge užfiksuos prisiminimui. Šis patarimas galioja ir vyrams - papasakoti vyrui, kad kvailai pozuoti ir šypsotis nereikės, nes tai tiesiog smagus jūsų šeimos laikas drauge.

Individualumas


Norėdami padaryti fotosesiją kuo individualesnę, pagalvokite apie savo šeimos pomėgius, laisvalaikį. Visa tai galima integruoti į fotosesiją.


Nepamirškite maisto ir gėrimų


Į fotosesiją pasiimkite vandens, vaikų mėgiamų užkandžių, žaisliuką. Galite net turėti mažą dovanėlę.


Būkite pozityvūs


Laiminga žmona, laiminga šeima" - čia citata iš vaikiško filmuko, labai tinkama gyvenime! Vaikai intuityviai jaučia, perima jūsų nuotaikas. Pasistenkite būti pozityvūs ir nepasiduoti susierzinimui, net jei viskas vyksta ne pagal planą.


Žaiskite


Neužsikelkite aukštų lūkesčių dėl įsivaizduojamo fotosesijos tobulumo, kaip viskas turėtų reklamiški atrodyti. Vaikai dažniausiai gyvena ne pagal jūsų scenarijų, o savo ritmu. Pasiduokite žaidimui ir pasimėgaukite tuo!


bottom of page