top of page

Atsiliepimai

Šilti buvusių klientų žodžiai. Ačiū už kvietimą būti jūsų šventės dalimi!

Labai rekomenduoju Simoną ir jos komandą! Ji buvo mūsų vestuvių fotografė, ir nuo pat bendravimo pradžios ji buvo šilta, profesionali ir labai labai viskam pasiruošusi, kas besijaudinančiai nuotakai labai tinka.

Simona praktiškai metus prieš vestuves su manimi susiskambino ir išklausė norų - nuo pat pradžių jaučiau, kad bendradarbiausime puikiai. Ji uždavė daug protingų ir apgalvotų klausimų, kurie padėjo išryškinti vestuvių dienos viziją. Taip pat davė naudingų patarimų, ir visada buvo labai komunikabili.

Pačią vestuvių dieną ji mums buvo kaip tikrų tikriausia komandos narė - jautėme, kad jai iš tikrųjų buvo svarbu, kad viskas eitų kaip per sviestą. Ji net dviem kalbom kalbėjo su mūsų svečiais ir juos pašefavo, kai reikėjo. O per jaunavedžių fotosesiją padėjo mums visiškai atsipalaiduoti, kvailioti ir pasinerti į meilės sūkurį.

Kai pamatėme nuotraukas... Tiesiog užėmė kvapą. Niekada nesame matę savęs tokių, matę savo meilės iš šalies. Simona tobulai įamžino vestuvių dieną, mūsų charakterius, draugystes, giminystes. Nuotraukos tiesiog perkelia mus atgal į tą dieną, kuri prabėga taip greitai! Ačiū, Simona, už didžiausią dovaną, kurią galėjai mums padovanoti: sustabdyti laiką

Andė ir Dale

Ieškoti fotografų komandos vienai įsimintiniausių dienų gyvenime - vestuvėms - gana sudėtinga užduotis, tačiau SimSim foto buvo pats geriausias pasirinkimas!

 

Tiek pirmo pokalbio metu, tiek susitikus vestuvių dieną buvo jausmas, kad Simoną pažįstame ilgą laiką. Matyti pozityvią komandą su degančiomis ir užtikrintomis akimis buvo nepakartojamas jausmas. SimSim komanda žadėjo, kad vestuvių fotosesija bus be streso, su juoku, meile ir tiesiog buvimu toje akirmirkoje čia ir dabar - viskas išsipildė su kaupu!

 

Simona tavo ir, žinoma, Dainiaus įdėtas darbas atsispindi visose nuotraukose! Drąsiai sakom - esat profesionalai!

 

Gautoje nuotraukų galerijoje atsispindėjo visos, tiek mūsų, tiek svečių emocijos. Tiek žiūrint nuotraukas prieš renkantis šią komandą, tiek pamačius savus nuostabius kadrus, supratom, kad tikros emocijos, o ne suvaidintos šypsenos yra šios komandos prioritetas ir stiprybė! Žiūrėdami vestuvių galeriją išgyvenome tą dieną dar kartą su visomis smulkmenomis! Dar kartą ačiū, kad sutikote būti mūsų šventės dalimi, kuri pamatė, pajautė ir buvo tada, kai jūsų labiausiai reikėjo!

Jovilė ir Mantas

Vestuves-JM-anonsas_SimSim foto-34.jpg
Vestuves-DR-anonsas_SimSim foto-7.jpg
Vestuves-DR-anonsas_SimSim foto-7.jpg

Su vyru labai norim padėkoti SimSim komandai už nuostabias nuotraukas, tiek iš priešvestuvinės fotosesijos, tiek iš mūsų vestuvių šventės!

 

Ši komanda pakeitė mūsų įsivaizdavimą apie fotosesijas. Viskas buvo labai paprasta, smagu, laisva. Jokio streso ar nejaukumo nebuvo. Ypač tokios šventės metu, kai norisi kuo mažiau rūpesčių, labai rekomenduojame išsirinkti fotografus, kurie būtų tokie geranoriški, rūpestingi ir profesionalūs.

 

O nuotraukos kalba pačios apie save. Jeigu nuotraukos patinka, bet bijote, kad jums taip nesigaus, tai garantuoju, kad tikrai gausis!

 

Mes patys buvome nustebę ir visiem artimiesiems atrodė, kad čia mes labai jau tokie profesionalūs pozuotojai, o iš tiesų tai yra tik fotografų nuopelnas!

Taip pat mums labai patiko nuotraukų pateikimas, labai patogu tiek patiems žiūrėti, tiek dalintis. Žodžiu viskas buvo žymiai geriau negu galėjome pasvajoti! 100% rekomendacijos iš mūsų.

Dovilė ir Rokas

Mūsų su vyru "meilė iš pirmo žvilgsnio" buvo SimSim savitas, šiltas fotografavimo stilius, gebėjimas pagauti TAS emocijas, gebėjimas žaisti saulės spinduliais. Antras įsimylėjimas buvo mūsų pirmasis pokalbis, kurio metu trumpai aptarėme įvairias detales, dar tik planavome susitikimą, bet jau pajutome ryšį. Jau pirmo susirašinėjimo metu Simona, kaip ir jos nuotraukos, spinduliavo šiluma ir nuoširdumu, kurį pajutome net už žydrųjų ekranų!

 

Esame super laimingi, kad mūsų keliai susikirto ir buvote mūsų šventės dalimi! Simona ir Dainius Jums įrodys, kad ne modeliai ar poza sukuria nuostabią akimirką, o emocijos! Jie privers Jus atsiskleisti net Jums to nesuvokiant, o tuomet belieka tik aikčioti pamačius rezultatą.

 

Nuoširdžiai rekomenduojame SimSim Foto - rūpestis, nuoširdus bei tikras ryšis garantuotas, o nuo įamžintų kadrų negalėsite tiesiog atsitraukti (sakom iš patirties ). Ačiū ačiū ačiū!

Gintarė ir Norbertas

Vestuves-anonsas-sumazintos_SimSim foto-19.jpg
Arunes ir Edvino vestuves-sumazintos_SimSim foto-186.jpg

Su rekomendacija vis tempiau laiką, nes sunkiai dėliojosi nuosekliai mintys, kaip perteikti tai, kaip jautėmės prieš objektyvą TĄ dieną ir kaip šaudė fejerverkai galvoje, kai pamatėme rezultatą - kosmosas!

 

Mums su vyru, kaip sunkiai susitaikantiems, kad reikės fotografuotis, procesą palengvino SimSim tandemas- buvo jauku ir linksma! Dar vienas nerealus nuotykis Negaliu atsidžiaugti, kad pasirinkome Jus įamžinti mūsų vestuves, nedvėjodama rinkčiausi ir vėl, LABAI LABAI rekomenduoju.

Arūnė ir Edvinas

bottom of page