top of page

Fotosesija
laukimo/šeimos/poros/asmeninė

Fotografuoju meilę visomis jos formomis - poros, būsimo vaikelio, šeimos ar meilės sau pačiai. Kuo mažiau pozavimo ir daugiau padykumo, žaismingumo, jaukumo, švelnumo, laukiniškumo ir tikrumo. Tobulai netobulos šeimos fotosesijos. Patirkime nuotykių!

 

 • Fotosesijos vietos, temos, aprangos aptarimas, konsultacija, pagalba generuojant idėjas.

 • 1 valandos fotosesija iš anksto aptartoje vietoje (gamtoje, mieste, namuose).

 • Galimybė fotografuotis SimSim fotostudijoje Šiauliuose;

 • Šeimos fotosesija - iki 5 asmenų. Dėl didesnio kiekio žmonių kaina derinama individualiai - rašykite ir aptarsime.

 • Ne mažiau 25 retušuotos skaitmeninės nuotraukos virtualioje galerijoje internete (aukštos kokybės, tinkamos spaudai).

 • Gražiausius kadrus retušuoti pasirenkate patys iš virtualios galerijos internete (papildomos nuotraukos kaina 3 eur./vnt.)

 • Nuotraukos paruošiamos per 1,5 mėn. nuo nuotraukų atsirinkimo dienos;

Kaina - 170 €

PAPILDOMA INFORMACIJA

 • Fotosesija rezervuojama gavus 30 eur rezervacinį mokestį. Neatvykus į fotosesiją mokestis negrąžinamas. Likusi suma sumokama fotosesijos dieną.

 • Fotosesiją galima perkelti, iš anksto pranešus ir bendrai suderinus kitą galimą dieną.

 • Fotosesijos datą rekomenduojama rezervuoti iš anksto, bent prieš 3 savaites!

 • Kaina galioja fotosesijai Šiaulių apylinkėse. Dėl fotosesijos pasiūlymo kituose miestuose susisiekime asmeniškai.

 • Svarbu! Neredaguotos nuotraukos neatiduodamos ir nesaugomos.

 • Papildomai galima užsisakyti dovanų kuponą, fotoknygą.

D. U. K.

 • Kuriame mieste fotografuojate?
  Gyvenu Šiauliuose, tačiau vestuves fotografuoju visoje Lietuvoje. Kelionės išlaidos papildomai nekainuoja, renkantis fotografavimo pasiūlymą nuo 7 val. Šiauliuose ir aplink fotografuoju trumpas vestuves, porų, šeimų, asmenines fotosesijas. Šiame mieste turiu jaukią dienos šviesos fotostudiją, kurią mielai nuomuoju ir kolegoms.
 • Tiksliai nežinome, kiek laiko mums reikalingas fotografas?
  Fotografavimo laikas dažniausiai priklauso nuo to, kuriuos svarbiausius vestuvių dienos momentus norite užfiksuoti. Mielai pasidalinu savo įžvalgomis dėl dienos plano ir kiek fotografavimo jums laiko reikėtų, kuomet išgirstu jūsų viziją. Aukso viduriukas - mano 7 val. pasiūlymas "Neskubant". Dažniausiai per tokį laiką užfiksuojame ceremoniją, džiaugsmą ir apsikabinimus su draugais po jos, jaunųjų fotosesiją, artimųjų sveikinimus iki šventinės vakarienės. 10 valandų plano "Vakarėjant" dažniausiai pakanka užfiksuoti visą dienos istoriją ir esminius dienos momentus: pasiruošimą, ceremoniją, fotosesiją, sveikinimus. Vakare fotografuojame jūsų bendravimą su draugais, vakarėlio šėlsmą, pirmąjį šokį, puokštės metimą. Jei laiko visgi nepakanka, norite užfiksuoti vidurnakčio kulminaciją, visuomet galima papildomai pridėti valandą ar dvi fotografavimo.
 • Ar fotografuojate viena?
  Trumpas vestuves fotografuoju aš viena, o visos dienos vestuves nuo 7 val. fotografuojame dviese, kartu su vyru Dainiumi. Jis yra antrasis fotografas, mano dešinioji ranka ir superpagalba. Du fotografai labai gerai dėl kelių priežasčių: plačiau užfiksuojami įvairūs dienos momentai, didesnė rakursų įvairovė (platus ir siauras kampas tuo pačiu metu), lankstumas (fotografuojami skirtingi momentai, vykstantys tuo pačiu metu), daugiau svečių reportažo, papildoma nuotraukų ir technikos apsauga turint atsarginį variantą.
 • Kaip rezervuoti mūsų datą?
  Labai paprasta! Tiesiog susisiekite, trumpai papasakokite apie savo vestuves ir pasiteiraukite, ar mano kalendoriuje jūsų data vis dar laisva. Datos užimtumą galite patikrinti ir užimtumo kalendoriuje. Pabendrausime, patarsiu, kuris iš mano siūlomų paketų geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Rezervuojant datą pasirašoma sutartis (el. būdu), sumokamas rezervavimo mokestis. Vėliau deriname virtualų ar gyvą susitikimą prie kavos puodelio, kur susipažįstame. Būnu visiška jūsų šventės fanė, tad mielai dalinuosi patarimais dėl šventės planavimo. Man svarbu svarbu jus pažinti ir užmegzti ryšį!
 • Mums nejauku! Nežinome, ką reikės daryti per fotosesiją?
  Visiškai suprantama, kai nejauku, nežinia ką daryti su savo rankomis ar kur žiūrėti, kai aplink malasi kažkas su fotoaparatu. Bet tam esu aš! Kaip fotografė aš žinau kaip jums padėti atsipalaiduoti, kur nukreipti, kad atrodytumėte natūraliai. Neverčiu jus dirbtinai pozuoti, bučiuotis ar šypsotis. Normalu jaustis šiek tiek nejaukiai fotosesijos pradžioje! Pamatysite, pasimetimas ilgai nesitęs - netrukus priprasite prie kameros, mėgausitės patirtimi ir patirsite daug smagumo! Man svarbu, jog mėgautumėtės ne tik nuotraukomis, bet ir fotosesijos procesu. Stengiuosi, kad nuotraukose atrodytumėte natūraliai, o pati fotosesija nebūtų varginanti. Ne "dirbtumėte" fotosesijos darbą, o drauge bendrautumėme ir patirtumėme nuotykį. Sakau, jog pakutenu emocijas - pasiūlau mažų veiklos idėjų, pasakoju įvairias istorijas ir padedu jums įsijausti. Kol jūs maloniai leidžiate laiką, aš ieškau gražiausios šviesos, rakursų ir fotografuoju jūsų meilės pripildytą tarpusavio ryšį. Prisiminkite - jūs ne dirbate profesionaliais modeliais madų fotosesijoje, o kuriate savo šeimos prisiminimus. Jūs neprivalote atitikti jokių standartų ar demonstruoti įmantrių pozų, matytų Pinterest. Geros nuotraukos priklauso nuo jūsų pačių atsipalaidavimo, noro parodyti jausmus ir emocijas. Mano pagrindinis tikslas - parodyti žmonių tarpusavio ryšį per prisiglaudimus, prisilietimus, apsikabinimus, bučinius, šypsenas, juoką, pakvailiojimus... Būkite savimi, mėgaukitės procesu! Tai atsispindi nuotraukose! Vestuvių dieną reportažiškai fiksuojame visą dieną, jums net nepastebint, o fotosesija yra tik maža dienos dalis.
 • Ar mums reikalinga priešvestuvinė fotosesija?
  Priešvestuvinė fotosesija - maža repeticija prieš vestuvių dieną. Ar ji reikalinga - priklauso tik nuo jūsų. Ši fotosesija yra puiki proga geriau susipažinti su savo fotografu, ypač, jei anksčiau nesate turėję jokios fotosesijos, labai jaudinatės, norite pamatyti, kaip atrodo fotografavimosi procesas. Tai proga pamatyti, ko galite tikėtis vestuvių dieną ir tądien labiau atsipalaiduoti.
 • Kaip išsirinkti vietą jaunųjų fotosesijai?
  Pirmiausia, pagalvokite kokia aplinka yra jums artima? Ar tai gamtos vaizdai, ar miesto gatvelės, ar dvaro aplinka? Antra, atsižvelkite į išsirinktus įvaizdžius. Man yra kiek keista matyti elegantiškai apsirengusius jaunuosius lakstančius pievomis. Na, ir trečia, pagalvokite apie pervažiavimus tarp visų lokacijų, taupykime laiką ir negaiškime per daug vien kelionei iki tam tikros vietos pasifotografuoti, juk visai ne lokacija yra svarbiausia!
 • Kiek laiko trunka jaunųjų fotosesija?
  Aš už tai, kad jaunieji praleistų kuo daugiau laiko kartu su svečiais, bendravime, apsikabinimuose, o aš pasirūpinsiu, kad visi gražiausi momentai patektų į jūsų fotoalbumą.Praėjo tie laikai, kai jaunieji išvažiuodavo su fotografu pusdieniui į fotosesiją, aplankydavo 5 skirtingas vietas ir grįždavo pas svečius pervargę ir išsekę. Skirkime jūsų dviejų fotosesijai 1-2 val., ne daugiau.
 • Ar galime pamatyti pilną vestuvių galeriją?
  Žinoma! Pasižvalgykite po pilnas vestuvių galerijas mano interneto svetainėje, kad geriau įsivaizduotumėte stilių, spalvas ir pamatytumėte, kaip atrodo vestuvių diena ir galutinė galerija mano akimis.
 • O kas, jei lis?
  Džiaugsitės gyvenimu, žinoma. Pasiimsite lietsargį ir prasieisite šlapiomis miesto gatvėmis, rasite stogelius, po kuriais jaukiai galėsite apsikabinę pasimėgauti akimirka. Jei matysime, kad ir skėtis negelbėja, ieškosime prieglobsčio kavinėse. Iš anksto, siūlau, nestresuoti dėl orų ir netikrinti kiekvieną dieną prognozės, tai bene vienintelis dalykas, kurio sureguliuoti jokiais būdais negalite.
 • Kaip nuotraukas retušuojate?
  Taip, visos nuotraukos bus retušuojamos pagal mano stilių, kokį matote mano svetainėje. Retušavimas apima spalvų korekcijas, kontrastą, kompoziciją, šviesumą ir pan. Stilius orientuotas į natūralumą. Koreguojant nuotraukas neatliekamos fotomanipuliacijos, nekeičiamos kūno formos, netaisomas makiažas, šukuosenos, nelyginami ir nevalomi drabužiai, neatliekamas odos “beauty” retušavimas ir kt.
 • Kada gausime savo vestuvių nuotraukas?
  Nuotraukų kiekis priklauso nuo bendro fotografavimo valandų skaičiaus. Apytiksliai tai 40-50 paruoštų nuotraukų per vieną fotografavimo valandą. Nuotraukos ruošiamos tris mėnesius. Kelių nuotraukų anonsą gausite dviejų savaičių bėgyje po šventės, nes žinau, kaip norisi pamatyti bent viena akim kaip atrodėte iš šono! Vestuvių online galeriją gausite ne vėliau nei per 5 mėnesius po vestuvių dienos. Jei tuokiatės sezono pradžioje (balandį ar gegužę), nuotraukas gausite kur kas greičiau, nes Jūsų vestuvių nuotraukos bus retušuojamos iškart, nelaukiant eilės, kuri paprastai pati ilgiausia būna rudenį.
 • Kiek nuotraukų gausime?
  Nuotraukų kiekis priklauso nuo bendro fotografavimo valandų skaičiaus. Apytiksliai tai 40-50 paruoštų nuotraukų per vieną fotografavimo valandą. Nuotraukos ruošiamos tris mėnesius. Kelių nuotraukų anonsą gausite dviejų savaičių bėgyje po šventės, nes žinau, kaip norisi pamatyti bent viena akim kaip atrodėte iš šono! Fotografuojant 8 valandas gausite ne mažiau nei 300 retušuotų nuotraukų originaliu ir sumažintu formatu. Nuotraukų kiekis priklauso nuo fotografavimo laiko, šventės dinamikos, svečių kiekio, kokie yra jūsų prioritetai. Atiduodu visas nuotraukas, kurios gavosi kokybiškos ir perteikia dienos istoriją, tad jų įprastai būna gerokai daugiau nei numatytas minimumas.
 • Kokiu būdu gausime nuotraukas?
  Paruoštas nuotraukas gausite per patogią online galeriją, iš kurios galėsite atsisiųsti dviejų dydžių nuotraukas: sumažintas, kad patogu būtų saugoti telefone ar dalintis soc. tinkluose ir originalaus dydžio, skirtas spaudai. Patogiausia, kad nuoroda galėsite dalintis su visais svečiais, kurie galės atsisiųst patikusias nuotraukas su savimi. Nuoroda galios du mėnesius.
 • Mes nenorime, kad visos mūsų vestuvių nuotraukos būtų viešinamos. Ar tai ne problema?
  Tai tikrai nėra problema. Suprantu jūsų nerimą. Nuraminimui pasakysiu, kad tik mažą dalį savo fotografuotų vestuvių nuotraukų nusprendžiu įkelti į viešą erdvę, nes vertinu klientų privatumą. Jei ir įkeliu kažkiek nuotraukų, tai tik įdomesnes ir kurios geriausiai atspindi mano fotografijos stilių. Kaip ir kokia apimtimi vyksta publikavimas galite pamatyti mano socialiniuose tinkluose bei svetainėje. Jei jums šis klausimas yra itin svarbus, visada galime susitarti, kad prieš keldama kažkurias jūsų vestuvių nuotraukas, tai suderinsiu su jumis iš anksto.
 • Ar jūs filmuojate?
  I specialize in photography, but I can recommend you several great videographers who share a similar style.
 • Ar gaminate spausdintus albumus?
  Of course! I believe photos should live outside of the screens, which is why I have invested a lot of time in sourcing the best quality materials for the wedding albums I offer. They come in a 30x30 cm format with 60 lay-flat pages and you can choose from different linen, velvet, silk and leather covers. These are professional photo albums and cannot be found in stores. Read more about the albums here.
 • Nemokame, kaip mums pozuoti?
  Nereikia! Tai ne komercinė mados fotosesija, o kuriami jūsų šeimos prisiminimai. Svarbiausias yra smagus jūsų laikas drauge! Jums tereikia tuo mėgautis. Pažaisti drauge su vaikais, prisiglausti, paišdykauti kartu. Nesijaudinkite, kad nežinosite ką daryti. Tam esu aš! Pasiūlysiu žaidimo ir veikimo idėjų, kurios padės atsipalaiduoti, užkurti nuoširdžias emocijas.
 • Ką apsirengti?
  Apranga yra svarbi detalė, nes lemia galutinį harmoningą paveikslą. Rūbai priklauso nuo jūsų asmeninio stiliaus, sezono, fotosesijos vietos, idėjos. Pagalbai atsiunčiu Pinterest įkvėpimų albumą, kad žinotumėte, kuria kryptimi ieškoti. ​ Moterys, nepamirškite profesionalaus makiažo, šukuosenos, tvarkingo manikiūro. Jie turi būti atitinkantys fotosesijos lokaciją, idėją.
 • Kokiu laiku geriausia fotografuotis?
  Dažniausiai rekomenduoju šeimos, asmeninę fotosesiją daryti vakare, leidžiantis saulei. Tuomet gamtoje yra pats gražiausias apšvietimas, suteikiantis aplinkai ir nuotraukoms auksinės magijos. Vasarą gamtoje fotografuoju darbo dienų vakarais. nuo 18 val. (aktualu šeimoms su mažais vaikais). Idealiausias laikas 19-20 val., priklausomai nuo mėnesio, konkrečios vietos. ​ Jei norite fotografuotis mieste – fotosesijai rinkitės laiką nuo 14 val. ir vėliau.
 • Kokioje vietoje fotografuotis?
  Gamta puiki visais metų laikais! Parkas, sodas, miškas, pieva, ežeras, upė, smėlio karjeras - nuspręskite, kas artimiausia jums. Esate miesto žmogus? Norite urbanistinės aplinkos? Keliaujam į miestą! Išsakykite savo lūkesčius ir drauge surasime geriausią lokaciją, kuri tinkama jūsų fotosesijai.
 • Kaip pasiruošti asmeninei fotosesijai?
  Asmeninė fotosesija - bendras jūsų ir fotografo kūrybinis darbas. Pagalvokite, kokią save norėtumėte pamatyti nuotraukose? Suraskite keletą pavyzdžių mano galerijoje, Pinterest ar kitur internete ir parodykite man. ​ Žiūrėdama į nuotraukas atkreipkite dėmesį, kas joje patinka. Nuotaika? Spalvos? Apranga? Šukuosena? Poza? Aplinka? Fotografavimo kampas? Nebūtina atkartoti nuotraukos, bet tai gali būti įkvėpimas, atspindintis jūsų unikalumą.
 • Ko reikia gerai fotosesijai?
  Prisiminkite, jog drauge esame komanda! Puikios fotosesijos receptas - pozityvus jūsų nusiteikimas, atvirumas, nuoširdumas ir pasitikėjimas. Visa tai atsineškite į mūsų susitikimą.

Patarimai

Aktualūs blogo įrašai

nuotraukų galerija

bottom of page