top of page

Spalvoti dūmai fotosesijoje. Kas ir kaip?

Bent kartą per metus susiduriu, jog jaunavedžiai nori panaudoti spalvotus dūmus vestuvinėje fotosesijoje. Tai puikus būdas įnešti spalvų, dramos, mįslingos atmosferos! Dūmų ir šviesos dermė nuotraukoje gali virsti pasakišku ūku. Jų magija tame, kad nuotraukos niekad nebus tokios pat. Dūmai neturi taisyklių.

Spalvoti dūmai panaudoti mergvakario fotosesijoje. Dūmai sustiprino džiazavimo nuotaiką!

✨ Pirmiausia svarstydami panaudoti spalvotus dūmus savo vestuvių fotosesijoje pagalvokite, ar jie tiks prie jūsų pačių aprangos ir šventės stiliaus, temperamento, ar bus lokacijos vietų, kur galima saugiai dūmus naudoti. Jei atsakėte taip taip - tuomet pirmyn!


✨ Dūmus naudoti paprasta - tiesiog uždegi dagtį ir per minutę viską apgaubia spalvotų dūmų debesis. Pirotechninis užtaisas dūmus gali skleisti vidutiniškai apie 60-90 sekundžių. Po degimo spalvotas debesis dar kurį laiką tvyro ore. Dūmų būna įvairiausių spalvų, kurias galima rinktis pagal norimą sukurti efektą, nuotaiką.


✨ Dėl gana trumpo dūmų degimo geriausia fotografavimosi pozas sugalvoti iš anksto. Pavyzdžiui, šokti, pakelti nuotaką į viršų, susiglausti kaktomis, pasibučiuoti. Judesys visuomet pasiteisina! Patarčiau nusipirkti ne vieną, o keletą spalvotų dūmų tūbelių, jei iš pirmo karto nepavyktų pasiekti norimą rezultatą.


✨ Dūmai jautrūs vėjo krypčiai, tad prieš paleidžiant svarbu įvertinti kur vėjas pučia. Labiausiai tinkama fotosesijos vieta dūmams - miškas. Įdomų efektą suteikia pro medžių šakas besiskverbianti šviesa.

✨ Idealus variantas - išbandyti skirtingų gamintojų dūmus dar prieš vestuvinę fotosesiją. Taip jausitės ramiau bei užtikrinčiau, žinosite ko tikėtis. Tam puikiai tinka priešvestuvinė fotosesija.


✨ Visi gamintojai dūminės šaškės laikyti rankose nerekomenduoja, nes dėl didelio intensyvumo galima nusideginti. Taip pat dūmai skleidžia gana stiprų, aitrų kvapą. Jeigu to nesibaiminate, tuomet laikyti rankoje nieko tokio. Patys dūmai drabužių netepa, bet laikyti jų nukreipus į šviesią suknelę tikrai nereikėtų.


✨ Tik sudegusios dūmų tūbelės būna karštos, tad iškart jų liesti nepatartina. Be abejo, kiek palaukus jas reikia surinkti.


Dūmai naktį, įspūdį papildo judesys ir šviesa.

Rūko efektas dažniausiai būna apniukusią arba lietingą dieną.

Dūmai skirtingai atsiskleidžia skirtingose gamtos vietose.


bottom of page