top of page

Dekoracijos krikštynų fotosesijoje. Ar reikalingos?


AR TURITE DEKORACIJŲ?


Tai bene dažniausias klausimas, kurio sulaukiu, kai tėveliai teiraujasi dėl krikštynų fotosesijos. Visuomet atsakau, jog labiausiai akcentuoju fotosesijos dalyvių emocijų, tarpusavio ryšio ir judesio įamžinimą, todėl dekoracijomis, jei tokių norisi, rūpinasi pačios šeimos.


Tikrai neturiu nieko prieš dekoracijas, man pačiai gražu stilizuotos fotosesijos. Tačiau ne kartą teko matyti, kai su didelėmis investicijomis į dekoracijas ateina ir didelis nusivylimas. Kartais vaikučiui tiesiog nėra nuotaikos fotografuotis kruopščiai sudėliotame fotokampelyje. Jis nori lėkti tyrinėti pasaulio! Visai į kitą pusę.


Jei mielų akcentų visgi norisi, daugeliu atveju geriausiai tinka paties vaikučio žaislai. Puiku, jei jie būna neutralių, nerėksmingų, žemiškų spalvų. Po kelerių metų bus tikrai nostalgiška prisiminti nuotraukose užfiksuotą mylimiausią vaikučio žaislą.


Dekorui puikiai tinka medinės kaladėlės, arkliukas ar vaikiška kėdutė. Vaikai su savais žaislais jaučiasi daug jaukiau, mieliau juos rodo fotografui, tad lengviau galima padaryti gražių kadrų. Dėl žaismingumo ir spalvingumo galima turėti balionų, muilo burbulų, vėjo malūnėlių.


Dažniausiai fotosesija su vaiku pavirsta visų fotosesijos dalyvių bendru žaidimu. Mėgaukitės tuo! Būkite toje akimirkoje, net jei ji iš pirmo žvilgsnio neatrodo kaip iš Pinterest. Pakilnokite vaikutį ant rankų, panešiokite ant pečių, padainuokite, veskitės už rankučių, pūskite muilo burbulus, gaudykite balionus, šokite, uostykite gėles, tyrinėkite akmenukus, kutenkitės... Tai padės atsipalaiduoti, užsimiršti ir džiaugtis!


Fotosesijų su vaikais metu idėjos gimsta netikėtai, prisitaikant prie vaikelio nuotaikos ir išnaudojant aplinką. Būkite nusiteikę ne fotosesijai, o smagiam laiko praleidimui su vaiku!

 

bottom of page